Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Spektakl teatralny ,, Gdzie mieszka szczęście ?”

W Sali Teatralnej Pałacu Młodzieży w Tarnowie, w dniu 26 kwietnia (wtorek) 2016r., o godz. 17.00 odbędzie się spektakl teatralny pt:,, Gdzie mieszka szczęście ?” w wykonaniu wychowanków zajęć teatralnych PM, w reżyserii Izabeli Surdej. Przedstawienie jest rodzajem opowieści filozoficznej dotyczącej szczęścia, a fabuła służy jako pretekst do ukazania moralnych, uniwersalnych prawd. Scenariusz napisany przez I. Surdej to ciekawe spojrzenie na wartości, którymi człowiek kieruje się w życiu. Tradycyjnie już, imprezę uświetnią wychowankowie z pracowni wokalnej Małgorzaty Boruch. Dzieci uczestniczące w zajęciach teatralnych zaprezentują swoje umiejętności teatralne przed rodzicami, jednakże zapraszamy wszystkie osoby w wieku od 7 do…99 lat, które chcą ciekawie spędzić czas i dowiedzieć się, gdzie mieszka szczęście.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?