Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Sukces Juliusza Stono- wychowanka pracowni  języka polskiego Pałacu Młodzieży

Juliusz Stono- wychowanek pracowni języka polskiego Pałacu Młodzieży w Tarnowie, prowadzonej przez nauczyciela Izabelę Surdej, wziął udział w konkursie poetyckim zwanym Turniejem Jednego Wiersza o Laur Jubilata w Krakowie. Nadesłany na turniej wiersz Juliusza Stono pt: ,,Syrena” otrzymał awans do finału Turnieju Jednego Wiersza o Laur Jubilata, który odbędzie się 18 maja 2016 r. o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Krakowie, w ramach Spotkań Młodych Poetów Krakowa. Adresatami konkursu byli uczniowie szkół średnich i gimnazjalnych z Krakowa i województwa małopolskiego. Kwalifikacji wiersza do turnieju dokonało  jury złożone  z członków związków twórczych: Elżbieta Zechenter- Spławińska - poetka, Krzysztof Lisowski - poeta, Włodzimierz Jurasz - dziennikarz.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?