Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Deutsche Globetrotter


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Wysokie lokaty w XI Edycji Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”

Uczestniczki zajęć pracowni języka niemieckiego zajęły wysokie lokaty w XI Edycji Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”. Patrycja Korniat uplasowała się na trzecim miejscu na poziomie językowym A2, a Julia Sus zajęła trzecie miejsce na poziomie B1. W ramach nagrody Patrycja uzyskała stypendium ufundowane przez Instytut Goethego w Krakowie umożliwiające bezpłatne podejście do egzaminu językowego w celu uzyskania uznawanego także za granicą Goethe-Zertifikat A2 potwierdzającego znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłości językowej A2. W tegorocznym konkursie wzięło udział 139 uczniów z 39 szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych z Tarnowa, powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, dębickiego  jak i okolic Krakowa. Konkurs był organizowany przez  Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie, III LO w Tarnowie oraz Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie i został objęty patronatem honorowym  Starosty Tarnowskiego, Rektora PWSZ w Tarnowie, Małopolskiego Kuratora Oświaty i Prezydenta Miasta Tarnowa. Pałac Młodzieży reprezentowany był przez pięciu wychowanków, oprócz wymienionych laureatek w konkursie uczestniczyli: Wiktoria Bryg, Weronika Witek i Mateusz Golonka. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 29 kwietnia w auli PWSZ w Tarnowie. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

wysokie lokaty ...
wysokie lokaty w XI Edycji Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch” wysokie lokaty w XI Edycji Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”
wysokie lokaty ...
wysokie lokaty w XI Edycji Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch” wysokie lokaty w XI Edycji Regionalnego Konkursu Języka Niemieckiego „Fit in Deutsch”
 

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?