Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Deutsche Globetrotter


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Dobre wyniki wychowanków Pałacu w konkursie języka niemieckiego

Znamy już laureatów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Sprachdoktor”, w którym wzięło udział 20 uczestników pracowni języka niemieckiego. Pierwsze miejsce na szczeblu Pałacu Młodzieży zajęła Zofia Żak, drugie Zuzanna Marszalik (plasując się jednocześnie na 3. miejscu w województwie małopolskim w kategorii klas trzecich gimnazjum), trzecia lokata przypadła w udziale Annie Starzyk. Na uwagę zasługują także czwarta pozycja Aleksandry Cyboroń oraz piąta Magdaleny Cyboroń.
Konkurs organizowany jest od osiemnastu lat przez Łowców Talentów Jersz w ramach programu edukacyjnego, nad którym patronat objęła Politechnika Wrocławska, a którego celem jest odkrywanie i rozwijanie uzdolnień dzieci i młodzieży. W konkursie „Sprachdoktor 2017” wzięło udział ponad 6 tysięcy uczestników z 316 szkół i placówek oświatowych.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a Radzie Rodziców Pałacu Młodzieży dziękujemy za ufundowanie nagród dla najlepszych.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?