Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna chłopców


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Juniorzy młodsi MKS PM MPEC Tarnów walczą o awans do „ósemki„...

a młodzicy do „ szesnastki”  najlepszych zespołów w Polsce w  piłce ręcznej chłopców.

W najbliższy weekend od piątku do niedzieli / 05 -07.05.17/ w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Tarnowie, oś. Legionów H. D. 16 odbędą się dwa turnieje eliminacyjne w piłce ręcznej chłopców: 1/18 Finałów Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i 1/16 Pucharu Związku Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

 Juniorzy młodsi / trenerzy  Bartosz i Józef  Bommersbach /  po zajęciu przed dwoma tygodniami I miejsca  w 1/16 Finałów Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej o awans do ośmiu najlepszych zespołów w Polsce spotkają się z SPR Wybrzeżem Gdańsk, KS Lew Kłodzko i ŚKPR Świdnica.

Przeciwnikami  młodzików MKS PM MPEC Tarnów / trener Marcin Janas/ w  walce o 2 premiowane miejsca do 1/8  Finałów Pucharu Związku Piłki Ręcznej / Mistrzostwa Polski w tej kategorii/ są drużyny KSSPR Końskie, MKS Padwa Zamość i SRS Czuwaj Przemyśl. 

Plan Rozgrywek:>>

Turnieje  realizowane są ze środków finansowych Miasta Tarnowa.

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?