Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Piłka ręczna chłopców


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /stronapm/templates/pm3/functions.php on line 194

Młodzicy  MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów awansowali do „ósemki„  najlepszych zespołów w Polsce piłce ręcznej !

 

W miniony weekend od piątku do niedzieli w Hali Sportowej VI Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie, oś. Legionów H. D. 16 odbył się kolejny turniej  eliminacyjny w ramach rozgrywek centralnych w piłce ręcznej chłopców - 1/8 Pucharu Związku Piłki Ręcznej Młodzików /nieoficjalne Mistrzostwa Polski w tej kategorii wiekowej/ o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa.

Drużyna młodzików  / rocznik 2002 i mł. / MKS Pałac Młodzieży MPEC Tarnów  prowadzona przez trenera Marcina  Janas i kierownika Pawła Mądla po zajęciu przed dwoma tygodniami I miejsca  w 1/16 Finałów Pucharu ZPRP w tej kategorii wiekowej o awans do ośmiu najlepszych zespołów w Polsce spotkali  się kolejno z KS Viret CMC Zawiercie, MTS Kwidzyn i  UKS Miś Gorzów Wlkp.

Z KS Viret CMC Zawiercie i UKS Miś Gorzów Wlkp. Tarnowscy młodzi szczypiorniści  zaprezentowali się bardzo dobrze i zdecydowanie wygrali swoje mecze  odpowiednio  26 – 16 i 39 – 31 natomiast z drużyną MKS Kwidzyn musieli uznać wyższość  drużyny przeciwnej i zajęli II miejsce w turnieju premiowane awansem  do najlepszej                           „ósemki: w Polsce w tej kategorii wiekowej.

Dodatkowo sukcesem   indywidualnymi może poczyścić się tarnowski zawodnik Patryk Kwarciński uznany w plebiscycie trenerów i organizatorów Najlepszym Zawodnikiem turnieju.

      Następny turniej już o walkę w strefie medalowej  młodzi  „ Pałacowi” szczypiorniści rozegrają w Gdańsku za dwa tygodnie. Trzymamy kciuki i życzmy dalszych sukcesów.

 

Turniej  zrealizowany ze środków finansowych Miasta Tarnowa.

Wyniki:

MKS PM MPEC Tarnów –  KS Viret CMC Zawiercie                26 – 16  /12-11/

MKS PM MPEC Tarnów  -  MTS Kwidzyn                                22 – 32 /10 – 18/

MKS PM MPEC Tarnów  - UKS Miś Gorzów Wlkp.                 39 – 31 /16 – 16/

Skład zespołu  młodzików  MKS PM MPEC Tarnów i zdobyte bramki w turnieju:

Bramkarze: Kacper Słowik, Hołda Jakub, Mortek Szczepan

Zawodnicy:

Porębski Szymon /10/,Cieślak Jakub, Mądel Przemysław /11/, Łabno Michał, Tulik Dominik /4/, Kamysz Kacper /2/, Mróz Filip /1/, Klamrzyński Oskar /25/, Sieczka Marcin /2/, Mróz Igor /7/, Kwarciński Patryk /18/, Sternal Dawid /7/, Wątroba Konrad, Hajduk Filip, Michalski Hubert.

 

                              Trener Marcin Janas i kierownik Paweł Mądel

hala PM GUMNISKA

Hala Gumniska

hala zaprasza... kiedy, co?